MÖBLER / Bord / Satsbord 12894538
nr 1289 4538
Satsbord
3 delar, Kakelskivor. 55x40cm (största bordet). Höjd (lägsta till högsta): 51-56cm.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:17:48
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr